Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

mimo provoz

Horal

mimo provoz

Snowtubingmimo provoz
Galikmimo provoz

Sezona 2018/2019 ukončena

Aktuální informace

Lyžařská sezona 2018/2019 ukončena! Těšíme se na vás opět v zimě 2019


NÁŠ TIP: Jarní pobyty 4 noci za 3 s jógou a dalšími aktivitami v ceně - přivítejte jaro se zvýhodněnou cenou a řadou sportovních aktivit v ceně.


Chystá se první ročník Valašského poháru Ski & Golf

Chystá se první ročník Valašského poháru Ski & Golf

Ski areál Razula Velké Karlovice spolu s Valašským golfovým klubem Rožnov pod Radhoštěm a Golf clubem Horal zakládají novou soutěžní tradici na Valašsku. Na závěr lyžařské sezóny uspořádají 1. ročník závodu Valašský pohár Ski & Golf, který je určen pro lyžaře - hráče golfu.

„Využijeme toho, že zatímco na naší sjezdovce Razula se díky zasněžování a výhodné orientaci na sever lyžuje až do prvních jarních dnů, golfové hřiště v Rožnově pod Radhoštěm už bývá ve stejné době připraveno k zahájení sezóny. V sobotu 31. března se tak účastníci nejprve utkají v obřím slalomu na sjezdovce Razula a den poté, v neděli 1. dubna, v golfovém turnaji na hřišti v Rožnově,“ uvedl šéf Ski areálu Razula a prezident Golf clubu Horal Leo Bača.

Golf v BeskydechValašského poháru Ski & Golf se mohou zúčastnit muži i ženy ve věku od 15 let, kteří jsou členy České golfové federace. Obří slalom na sjezdovce Razula se jede na dvě kola, přičemž do výsledku bude započítán lepší výsledek. Při následném golfovém turnaji na 18 jamek na rožnovském hřišti pak bude mít hráč za každou vteřinu ztráty na vedoucího závodníka slalomu připočteny ke svému golfovému výsledku dva údery. Hned po skončení golfového turnaje budou vyhlášeny výsledky.

Zájemci se mohou hlásit emailem na trhlik.jaroslav@quick.cz do 20. března. Kapacita je omezena na 40 účastníků.

Ve stejném termínu se na sjezdovce Razula odehraje i Razula Open Cup – závod v obřím slalomu pro širokou veřejnost, jímž se tradičně symbolicky uzavírá lyžařská sezóna ve Ski areálu Razula.

Související souboryNaši partneři

                    


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.