Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

v provozu *

Horal

v provozu

Galik a Snowtubingmimo provoz

 

* POZOR!  V neděli 20. ledna 2019 bude z důvodu konání soukromé akce sjezdovka Razula po celý den uzavřena!

Aktuální informace

AKTUÁLNĚ: Sjezdovky Razula i Horal v provozu, skvělé podmínky k lyžování - více, než 80 cm čerstvého sněhu! Vleky v provozu denně 8:30 - 17:30. Každé pondělí a úterý lyžujeme se slevou 20%.

 
NÁŠ TIP: Zimní dovolená v Beskydech - pobyty v hotelech Lanterna a Horal se skipasem a neomezeným wellness v ceně, ubytování dětí zdarma. Škola běžeckého lyžování 27. - 30. 1. - pobyt s výukou běžkování i relaxací.


Víkend ve Ski areálu Razula zpestří "tygří" závod, Saunová noc a country

Víkend ve Ski areálu Razula zpestří "tygří" závod, Saunová noc a country

Saunovou noc, závod pro děti, nebo country večer: to vše můžete zažít o víkendu ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. I přes mírnou oblevu leží na sjezdovkách stále dostatek sněhu.

Malí lyžaři do 12 let jsou zváni v pátek 2. března na závod ve slalomu O pohár nejrychlejšího tygra, který se uskuteční na sjezdovce Horal u hotelu Horal. Registrace probíhá do 12 hodin, začátek je ve 13 hodin. Závodit se bude také další následující pátek 9. března.

V sobotu 3. a neděli 4. března se opět koná carving workshop na sjezdovce Razula. Je určen všem, kdo se chtějí zdokonalit v lyžařském umění. Koná se od 8 do 9 hodin. Workshop vedou kvalitní instruktoři, výhodou je individuální přístup a v neposlední řadě možnost zalyžovat si na čerstvém „manšestru“ na prázdném svahu. Na workshop je třeba se hlásit předem na tygriskolka@seznam.cz nebo telefonicky na +420 776 249 481

V sobotu 3. března večer si na své přijdou milovníci neobvyklých relaxačních zážitků. Ve Wellness Horal se uskuteční další Saunová noc. Návštěvníci si mohou vychutnat koupání v termálních bazénech a saunování za svitu svíček v prodloužené otevírací době až do půlnoci. Každou hodinu si také mohou dopřát saunovací rituály, které Wellness Horal nabízí jako jedno z prvních relaxačních center v tuzemsku. Spočívají v saunování za asistence školeného saunéra, při němž se potírá pokožka různými, tělu prospěšnými produkty jako jsou med, cukr či pomletá káva. Saunová noc začíná ve 20 hodin.

Chuťové pohárky lyžařů i běžkařů opět potěší hotel Galik u sjezdovky Galik díky další víkendové gurmánské akci. Tentokrát půjde o „Mexický víkend po Valašsku“ – kuchaři o víkendu nabídnou mimo jiné kukuřičnou polévku s polentou a pečená žebra nebo pikantní kuřecí křidélka s chilli omáčkou, tortilou či pikantními fazolemi. Gurmánský víkend stylově doplní v sobotu 3. března Country večer s kapelou Sjezdaři, který začne v hotelu Galik v 19 hodin.

Milovníci výtvarného umění mohou v sobotu 3. března zajít na vernisáž do Zvonice Soláň na hoře Soláň nad Velkými Karlovicemi, kde bude v 15 hodin zahájena výstava obrazů Karla Bubílka. Přímo ve Velkých Karlovicích, v Karlovském muzeu, navíc stále probíhá výstava Karlovské zlaté ručičky, která představuje tvorbu místních umělců. Výstava potrvá už jen do 18. března.


Přehled akcí

Zobrazit všechny akce

Naši partneři

                   


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.