Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

mimo provoz

Horal

mimo provoz

Snowtubingmimo provoz
Galikmimo provoz

Sezona 2018/2019 ukončena

Aktuální informace

Lyžařská sezona 2018/2019 ukončena! Těšíme se na vás opět v zimě 2019


NÁŠ TIP: Jarní pobyty 4 noci za 3 s jógou a dalšími aktivitami v ceně - přivítejte jaro se zvýhodněnou cenou a řadou sportovních aktivit v ceně.


Víkend ve Velkých Karlovicích: "tygří" závod i bramborové laty z pece

Víkend ve Velkých Karlovicích: "tygří" závod i bramborové laty z pece

Čerstvý „prašan“, dětský lyžařský závod, Valašský bál nebo třeba ochutnávky bramborových lat a slaných rohlíčků: to vše čeká o nadcházejícím víkendu návštěvníky Velkých Karlovic. Čerstvá sněhová nadílka slibuje ideální lyžařské podmínky.

„Jen během středy připadlo 20 centimetrů sněhu a do víkendu by ho podle předpovědi mělo přibýt ještě jednou tolik. Lyžaři se mohou těšit na čerstvý “prašan“, navíc skončily extrémní mrazy, takže nás čeká opravdu nádherný víkend,“ těší se šéf Ski areálu Razula Leo Bača.

SnowtubingVe Ski areálu Razula jsou v provozu všechny čtyři sjezdovky a také snowtubing. V pátek 17. února se na sjezdovce Horal chystá dětský závod O pohár nejrychlejšího tygra. Je vypsán ve třech věkových kategoriích pro děti do 12 let, registrace probíhá do 12 hodin, začátek je ve 13 hodin. Startovné činí symbolických 50 Kč, děti účastnící se výuky v lyžařské Tygří školce mají start zdarma. Závody pro děti se konají také po oba další pátky – 24. února a 2. března.

V sobotu 18. i neděli 19. února se koná na sjezdovce Razula další carving workshop pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v lyžařském umění. Koná se vždy od 8 do 9 hodin. „Workshopy vedou kvalitní instruktoři, výhodou je individuální přístup a v neposlední řadě možnost zalyžovat si na čerstvém "manšestru" na prázdném svahu,“ uvedl Lubomír Sušila ze Ski areálu Razula. Na workshop je třeba se hlásit předem na tygriskolka@seznam.cz nebo telefonicky na 776 249 481.

Ideální podmínky pro lyžaře i běžkařeSportovní zážitky na lyžích i běžkách mohou návštěvníci Velkých Karlovic vylepšit gurmánským zážitkem. Až do neděle 19. 2. nabízí hotel Galik nedaleko sjezdovky Razula Valentýnské menu. Na závěr příštího týdne, od 24. do 26. 2., v Galiku chystají víkend věnovaný nejtypičtější valašské surovině: servírovat se budou pokrmy z brambor v různých podobách od halušek přes bramboráky až po šišky s mákem.

Poetický zážitek slibuje na sobotu 18. února Zvonice Soláň, stylové turistické informační centrum na hoře Soláň nad Velkými Karlovicemi. Od 11 do 15 hodin zvou pracovnice centra na bramborové laty a slané rohlíčky pečené ve zdejších kamnech. Při tom zahraje a zazpívá písničkářka Beata Bocek. V sobotu večer se pak koná od 20 hodin Valašský bál v hotelu Galik. Zahraje Vsetínská cimbálová muzika, vystoupí také soubory Karlovjanky a Valášek.

Zábavu na sněhu si mohou užít děti i rodiče v sobotu 18. února také u Hospody Jezerné. Chystá se tu zábavný program se závodem na sněžnicích a starých lyžích a soutěžemi - například o nejlepší dětskou sochu nebo v hodu sněhovou koulí. Začátek je v 10 hodin.Naši partneři

                    


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.