Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

v provozu

Horal

v provozu

Snowtubingv provozu*
Galikmimo provoz

Provozní doba Ski areálu Razula a ceník. *doporučujeme ověřit - tel: +420 728 876 659

Aktuální informace

Dobré podmínky k lyžování i běžkování, na sjezdovkách cca 80 cm sněhu, snowtubing aktuálně v provozu! Každé pondělí a úterý sleva 20 %. Akce "Lyžuj a plav" - k celodennímu skipasu hodina v termálních bazénech zdarma. Akce: 24. 2. O pohár strašidýlka Razuláka, 1.-3. 3. Zabíjačkové speciality na Razule.

NÁŠ TIP: Zimní dovolená v Beskydech - pobyty v hotelech Lanterna a Horal se skipasem a neomezeným wellness v ceně, ubytování dětí zdarma.


Zapojte se do Noční stopy Valachy: již 9. února ve Velkých Karlovicích

Zapojte se do Noční stopy Valachy: již 9. února ve Velkých Karlovicích

Bohatá sněhová nadílka letos přeje běžkařům nejvíc za poslední roky. Využijte skvělých podmínek a naplánujte si účast v tradičním závodu Noční stopa Valachy, který se uskuteční v sobotu 9. února u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích jako první letošní akce seriálu Valachy tour.

„Atmosféra běžkování v setmělém údolí Léskové s čelovkou je opravdu jedinečná. I letos pro závodníky chystáme 15 km dlouhou trasu, startovat se bude po 18. hodině intervalově od hotelu Galik. Ještě před setměním, od 16 hodin, budou připraveny také závody pro děti na kratších trasách,“ láká prezident Valachy tour Vladimír Sušil.

Zájemci se mohou registrovat na www.valachytour.cz. Při platbě převodem do 31. 1. nebo kartou do 7. 2. je startovné pro dospělé 400 Kč (na místě pak bude 500 Kč). Děti při úhradě předem platí 50 Kč.

Stále si také můžete pořídit startovné na celý letošní ročník Valachy tour a využít tak zvýhodnění startovného na 5 závodů za cenu 4. Zvýhodněné celoroční můžete zakoupit zde.

 

Sněhové podmínky ve Velkých Karlovicích jsou ideální! Na sjezdovkách Ski areálu Razula leží přes 80 cm uježděného technického i přírodního sněhu, strojově upraveny jsou také kilometry stop pro běžkaře. Máte tak ideální příležitost na trénovat na NOČNÍ STOPU VALACHY i Karlovskou 50! Aktuální situaci můžete sledovat zde.

Ideální zázemí pro závodníky při Noční stopě Valachy nabídne hotel Galik, kde je možné se převléknout a také si dát něco na zahřátí v hotelové restauraci. Příležitost k relaxaci nabízí 3 km vzdálené termální bazény v hotelu Horal.

Jednotlivé akce seriálu Valachy tour jsou bodově propojeny, v roce 2018 se absolutními vítězi stali Petr Šťastný a Lucie Skřivánková. Celkem se do uplynulého ročníku Valachy tour zapojilo 2 500 sportovců včetně dětí.

  


Kalendář závodů Valachy tour 2019:

 

Další tipy na akce v Resortu Valachy:


Přehled akcí

Zobrazit všechny akce

Naši partneři

                   


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.