Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

v provozu

Horal

v provozu

Snowtubingv provozu*
Galikmimo provoz

Provozní doba Ski areálu Razula a ceník. *doporučujeme ověřit - tel: +420 728 876 659

Aktuální informace

Dobré podmínky k lyžování i běžkování, na sjezdovkách cca 80 cm sněhu, snowtubing aktuálně v provozu! Každé pondělí a úterý sleva 20 %. Akce "Lyžuj a plav" - k celodennímu skipasu hodina v termálních bazénech zdarma. Akce: 24. 2. O pohár strašidýlka Razuláka, 1.-3. 3. Zabíjačkové speciality na Razule.

NÁŠ TIP: Zimní dovolená v Beskydech - pobyty v hotelech Lanterna a Horal se skipasem a neomezeným wellness v ceně, ubytování dětí zdarma.


O pohár strašidýlka Razuláka 2019

O pohár strašidýlka Razuláka 2019

Krásné slunečné počasí, ideální lyžařské podmínky a přes čtyři desítky malých závodníků - tak o víkendu vypadal již druhý ze tří závodů O pohár strašidýlka Razuláka, který pro děti pořádáme také letos na sjezdovce Horal ve Ski areálu Razula.

Od ledna do února si tak mohou malí lyžaři zazávodit se svými vrstevníky a užít si aktuální skvělé lyžařské podmínky ve Velkých Karlovicích. Zúčastnit se mohou jak jednotlivých závodů, tak rovnou celého seriálu a pokusit se tak získat hlavní cenu.

Závody se konají na rodinné sjezdovce Horal pod relaxačním centrem Wellness Horal s termálními bazény - doporučujeme s sebou k lyžím přibalit také plavky.


Výsledky závodu O pohár strašidýlka Razuláka

DALŠÍ AKCE PRO DĚTI: Na sjezdovce Horal pořádáme v neděli 10. 3. také velice oblíbenou Maškarní lyžovačku! Přijďte se pobavit, zazávodit si a rozloučit se se zimní lyžařskou sezonou. Více informací zde.

  

  

  


Přehled akcí

Zobrazit všechny akce

Naši partneři

                   


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.