Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

mimo provoz

Horal

mimo provoz

Snowtubingmimo provoz
Galikmimo provoz

Sezona 2018/2019 ukončena

Aktuální informace

Lyžařská sezona 2018/2019 ukončena! Těšíme se na vás opět v zimě 2019


NÁŠ TIP: Letní dovolená 2019 - užijte si dovolenou plnou pohybu i relaxace v krásné přírodě Beskyd


Kurzy pečení frgálů, nové hřiště i aquafitness: Resort Valachy zahajuje letní sezónu

Kurzy pečení frgálů, nové hřiště i aquafitness: Resort Valachy zahajuje letní sezónu

Kurzy pečení valašských frgálů, ale také nové dětské hřiště, cvičení aquafitness v termálních bazénech, gurmánské akce nebo výuka golfu pro rodiny s dětmi – to vše a ještě řadu dalších programů připravil na letní prázdniny pro návštěvníky Resort Valachy ve Velkých Karlovicích.

Ten v létě láká nejen hosty využívající ubytování v jeho hotelech Lanterna, Horal a Galik, ale i jednodenní návštěvníky, kteří sem míří za volnočasovými aktivitami. V resortu se nachází mimo jiné relaxační centru Wellness Horal s termálními bazény, Golfové hřiště Horal, půjčovna segwayů a elektrokol, tenisový kurt, dětský park Razulák nebo Kulíškova naučná stezka.

Letošní novinka v podobě dětského hřiště se nachází u hotelu Horal. Tvoří ho nejen kolotoče či prolézačky, ale také interaktivní hry, které si mohou děti zahrát společně se svými rodiči.

Další letošní novinkou jsou lekce aquafitness, které návštěvníkům ve Wellness Horal zpestří odpočinek denně kromě neděle vždy v 10 hodin. Každé ráno se zájemci mohou zapojit do lekcí jógy a po loňském úspěchu je opět v nabídce i program Golf pro každého, který zábavnou formou umožňuje úplným začátečníkům vyzkoušet si hru na Golfovém hřišti Horal.


Gastronomické akce Resortu Valachy

Podle ředitele resortu Tomáše Blably jsou hitem i kurzy pečení frgálů. „Pořádáme je o prázdninách vždy v úterý a sobotu. Během tří hodin se účastníci dozví zajímavosti o výrobě i historii těchto tradičních valašských koláčů a pod vedením našich pekařek si vyrobí svůj vlastní frgál, který si odnesou i s receptářem a zástěrou na památku. Poznávání regionální gastronomie je mezi návštěvníky stále oblíbenější, ať už jde o možnost ochutnat, nebo se jí rovnou přiučit,“ přiblížil generální ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

  

Gurmáni se mohou těšit na nová sezónní menu hotelových restaurací. Každý víkend se koná grilování na terase hotelu Horal, vždy ve středu hudební večery s živou muzikou.

Zajímavost pro gurmány připravil také Spa hotel Lanterna. V létě mimořádně nabídne polední tříchodové menu a to s lákavým tématem: je inspirováno spoluprací s michelinským šéfkuchaři, které zde v minulosti hostovali při Karlovském gastrofestivalu. Tuto pozvánku na blížící se desátý ročník gastrofestivalu doplní další rarita – večerní Raw menu pro milovníky bezmasých pokrmů. Do konce srpna budete moci ochutnat také šestichodové degustační menu snoubené s víny vinařství Horák.

  


Sportovní a společenské akce ve Velkých Karlovicích a okolí

Připraveny jsou i dvě akce pro sportovce: v červenci triatlonový kemp s nejúspěšnějším českým Ironmanem, Petrem Vabrouškem a v srpnu věhlasný VALACHY MAN, do nějž se každý rok zapojí tisícovka malých i velkých triatlonistů.

Na konec srpna chystá Resort Valachy třetí ročník charitativního festivalu Týden kultury na Valašsku, který přinese osm divadelních představení v cirkusovém šapitó, opět i s oblíbenými Čtyřmi dohodami a Pátou dohodu Jaroslava Duška.

Ubytovaným hostům nabízí Resort Valachy oblíbené zvýhodněné pobyty s řadou výhod v ceně včetně volného vstupu do Wellness Horal a ubytování dětí zdarma. Tradičně velký zájem je o rodinné pokoje, které jsou v některých termínech již vyprodané.Naši partneři

                    


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.