Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

v provozu*

Horal

v provozu*

Snowtubingmimo provoz
Galikmimo provoz

* upravena provozní doba!

Aktuální informace

POZOR! 18.-21. 3. sjezdovky mimo provoz, pá 22. až ne 24. 3. upravena provozní doba Ski areálu Razula (v neděli lyžujeme zřejmě naposledy), stále velmi dobré podmínky pro lyžování, bez vyježděných míst. Akce "Lyžuj a plav" - k celodennímu skipasu hodina v termálních bazénech zdarma.

NÁŠ TIP: Jarní pobyty 4 noci za 3 s jógou a dalšími aktivitami v ceně - přivítejte jaro se zvýhodněnou cenou a řadou sportovních aktivit v ceně


7 tipů, jak si užít jaro v Beskydech

7 tipů, jak si užít jaro v Beskydech

Jarní počasí přímo vybízí k tomu, vyrazit z domu za zábavou. Co třeba zajet do Velkých Karlovic v Beskydech – nadýchnout se čerstvého horského vzduchu, užít si procházku krásnou přírodou a také zažít některou z chystaných atraktivních akcí pro sportovce, gurmány a rodiny s dětmi?

Zábavná neděle (nejen) s golfem 21. 5.

O tom, že je golf poutavý sport pro všechny, se přesvědčíte na Golfovém hřišti Horal při Zábavné neděli (nejen) s golfem. Děti i rodiče si mohou zkusit odpalování i hru na jamku s klasickými i dětskými holemi. Připraven bude i geocaching, dětská hasičská jednotka či agility se cvičenými psy, s možností zakončit den koupáním v termálních bazénech ve Wellness Horal.

Běžecká škola Miloše Škorpila 25. – 28. 5.

Dali jste si předsevzetí, že konečně začnete běhat? Nebo už sportujete a chcete se zdokonalit? Přijeďte na čtyřdenní pobyt do Spa hotelu Lanterna, při němž se vám bude věnovat známý kouč a ultramaratonec Miloš Škorpil. Po tréninku si můžete užívat relaxaci hotelovém L-Spa a také v blízkém Wellness Horal s termálními bazény.

    

Oscarový večer s Jiřím Menzelem 2. 6.

Prožijte večer ve společnosti slavného filmového režiséra, s menu inspirovaným jeho filmy. Vychutnejte si kančí s šípkovou omáčkou, zebru na habešský způsob nebo piva z filmových Postřižin, to vše se zajímavým povídáním a ukázkami z filmů.

Pohádková cesta lesem u Galiku 11. 6.

Nejoblíbenější rodinná akce v Resortu Valachy je opět tady! Přijeďte na tradiční pohádkové odpoledne v neděli 11. června k hotelu Galik.


Bike Valachy s Jiřím Ježkem 18. 6.

Hvězdného soupeře budou mít letos účastníci závodu Bike Valachy. Na start se s nimi postaví i šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa Jiří Ježek, jenž se navíc zhostí role patrona a startéra dětských závodů. Pro dospělé jsou připraveny trasy 20 a 45 km.

Za relaxací do Wellness Horal

Ať už pojedete do Velkých Karlovic kdykoli, přibalte plavky a navštivte relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal. Koupání v trojici slaných bazénů si můžete zpestřit relaxací na venkovních terasách, saunováním či exotickými masážemi, jimiž je wellness vyhlášené široko daleko. Doporučujeme: Wellness den pro zdraví s masáží a tříchodovým fitness obědem.

Romantické jaro ve Spa hotelu Lanterna

Využijte jarních dnů před hlavní letní sezónou k relaxaci, zkuste pobyt Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna. Zahrnuje neomezený vstup do wellness, masáž, obličejové ošetření, snídani do postele, romantickou večeři nebo sekt na pokoji na přivítanou. Ideální pro romantické chvíle ve dvou.

 Naši partneři

                    


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.