Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

v provozu*

Horal

v provozu*

Snowtubingmimo provoz
Galikmimo provoz

* upravena provozní doba!

Aktuální informace

POZOR! 18.-21. 3. sjezdovky mimo provoz, pá 22. až ne 24. 3. upravena provozní doba Ski areálu Razula (v neděli lyžujeme zřejmě naposledy), stále velmi dobré podmínky pro lyžování, bez vyježděných míst. Akce "Lyžuj a plav" - k celodennímu skipasu hodina v termálních bazénech zdarma.

NÁŠ TIP: Jarní pobyty 4 noci za 3 s jógou a dalšími aktivitami v ceně - přivítejte jaro se zvýhodněnou cenou a řadou sportovních aktivit v ceně


V Resortu Valachy startuje letní sezóna

V Resortu Valachy startuje letní sezóna

Zima v Resortu Valachy je definitivně za námi. Na konci března se zastavily lyžařské vleky a nyní přichází opět ten správný čas na nejrůznější letní venkovní aktivity, které pro vás postupně zpřístupňujeme.

Tři týdny poté, co se zastavily vleky lyžařských areálů ve Velkých Karlovicích, startuje v Resortu Valachy letní turistická sezóna.

„Hned poté, co jsme ukončili lyžování v našem Ski areálu Razula, jsme se vrhli na jarní úklid a pravidelnou roční údržbu hotelů. Začátek jara je jediným obdobím v roce, kdy je na horách relativně méně turistů, čehož se snažíme využívat k naplánování co nejvíce prací na obnově vybavení, údržbě technologií i vylepšování interiérů a okolí hotelů. Nyní je již vše připraveno a od soboty 15. dubna začneme hostům nabízet vybrané letní aktivity,“ říká ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

Náš tip: Porovnejte síly s profesionály a zjistěte, jak dobře máte na sezonu natrénováno. Přihlaste se na VALACHY DUATLONU 2017, který byl minulý rok zapsán do České knihy rekordů jako Největší závod v duatlonu v ČR.

 

Golfové hřiště Horal

Hráči golfu se budou moci tréninku věnovat již od tohoto týdne. Od pátku 31. 3. 2017 jeotevřen driving range na Golfovém hřišti Horal a to od 9 do 16 hodin. Hřiště s jamkami bude otevřeno, až roztaje všechen sníh (informujte se na tel. 571 495 583).

Poznávejte krásy Beskyd netradičně ze segwaye nebo elektrokola

Vezměte si při toulkách beskydskou přírodou na pomoc elektrokolo. Oceníte jej určitě při jízdě do kopce, zvláště v terénu, ideální je také pro méně zdatné sportovce či seniory. Těšit se můžete také na segwaye - vyjížďky se až do prázdnin budou konat o víkendech, vždy v doprovodu instruktora. Půjčovnu segway a elektrokol naleznete na hotelu Horal, v provozu budou od května (v případě krásného počasí se doporučujeme informovat na recepci hotelu o možnosti vypůjčení i v dřívějším termínu).

Valašsko hledáčkem objektivu

Jaro je ideální příležitostí vyrazit do přírody a vzít s sebou i fotoaparát. Na 6km okruhu jsme pro vás vytipovali 12 zastavení, která rozhodně stojí za zvěčnění. Fotostezka Valachy je určena především pro středně pokročilé fotografy, kteří si s našimi radami o nastavení přístroje hravě poradí.

Zahájení grilovací sezóny

Druhou květnovou sobotu proběhne slavnostní otevření terasy Wellness hotelu Horal s gastronomickými specialitami a kulturním programem. Přijďte s námi 13. 5. 2017 zahájit grilovací sezónu.

Užijte si léto plné zábavy i relaxace - s ubytováním dětí zdarma, bazény a spoustou příležitostí pro relaxaci i aktivní zábavu.  Vychutnejte si prázdniny s Letní dovolenou 2017 v Beskydech.

Relaxace pod širým nebem

Probuďte své tělo i mysl s lekcemi jógy vedenými indickým lektorem Ziyadem. Při krásném počasí si můžete jógu vychutnat pod širým nebem v nádherné krajině okolo Wellness hotelu Horal.

Tipy na aktivity pro děti

V sobotu 29. dubna se opět otevře Dětský park karlovských strašidýlek Razulák. Malí návštěvníci si tak pod širým nebem mohou užít spoustu zábavy s tubingovou dráhou, lanáčkem, vodním zorbingem, trampolínami, mini zoo a plno dalších atrakcí.

V provozu je již také Kulíškova naučná stezka. Vydejte se s dětmi do přírody a poznejte s průvodcem stezky, sovou kulíškem, krásy CHKO Beskydy. Trasa je vhodná i pro malé děti a rodiče s kočárky.

A pokud nebudete mít výletování dost, vydejte se hledat poklad na Galiku. Turistická trasa vede údolím Léskové, lesem, po horském hřebenu i po pěšinkách přes louky a pastviny.

Výlety po okolí

Vyrazte na výlet do přírody nebo za kulturou Velkých Karlovic a okolí. Poznejte život na Valašsku z dob dávných i současných a prožijte pěkně strávené rodinné chvíle. Tipy na výlety.  

Přivítejte jaro na hotelu Galik a využijte akci 3 noci za cenu 2 i na víkendové pobyty. Více informací zde.

 


Zdroj: http://valassky.denik.cz/ostatni_region/na-razule-se-bude-o-vikendu-naposledy-lyzovat-20170323.html
    Naši partneři

                    


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.