Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razula

v provozu*

Horal

v provozu*

Snowtubingmimo provoz
Galikmimo provoz

* upravena provozní doba!

Aktuální informace

POZOR! 18.-21. 3. sjezdovky mimo provoz, pá 22. až ne 24. 3. upravena provozní doba Ski areálu Razula (v neděli lyžujeme zřejmě naposledy), stále velmi dobré podmínky pro lyžování, bez vyježděných míst. Akce "Lyžuj a plav" - k celodennímu skipasu hodina v termálních bazénech zdarma.

NÁŠ TIP: Jarní pobyty 4 noci za 3 s jógou a dalšími aktivitami v ceně - přivítejte jaro se zvýhodněnou cenou a řadou sportovních aktivit v ceně


VALACHY BLOG: Vyzkoušejte cyklistický výlet s vypůjčeným elektrokolem

VALACHY BLOG: Vyzkoušejte cyklistický výlet s vypůjčeným elektrokolem

Vyzkoušejte poslední hit v oblasti cykloturistiky - elektrokola KTM, jejichž půjčovnu najdete u Wellness hotelu Horal. Objevujte krásy Beskyd s pomocí tohoto stále populárnějšího dopravního prostředku, který otevírá možnosti terénních výletů na kole i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se dostanete i na místa, kam byste jinak vlastními silami dojeli stěží nebo vůbec a můžete si užívat cyklistiku na horách úměrně své kondici.


Co jsou to vlastně ta elektrokola?

Jistě jste už tento pojem zaslechli, ale ještě přesně nevíte, jak to přesně funguje?

Jde o jízdní kola, která jsou na rozdíl od těch klasických doplněna o elektromotor a usnadňují tak cyklistům jízdu díky pomocnému elektrickému pohonu.Elektromotor je instalován přímo na rámu kola, při aktivním šlapání se sám iniciuje a to při rychlosti do 25 km/h. Při vyšší rychlosti se sám vypne a šetří baterii, stejně i při jízdě z kopce.

Síla, kterou vydáte při šlapání, se díky elektromotoru násobí, což samozřejmě nejvíc oceníte při jízdě do kopce, zvláště v takovém terénu, jakým jsou právě Beskydy.


Pomocník pro méně zdatné sportovce i seniory

Elektrokola jsou ideální pro méně zdatné sportovce, seniory, lidi v rekonvalescenci po nemoci či úrazu..., jednoduše pro všechny, jimž momentální kondice neumožňuje vyšší fyzickou zátěž.

A ještě jeden nepřehlédnutelný detail: Nedaří se vám vytáhnout partnera či partnerku na společný výlet na kole, protože nechtějí být svým pomalejším tempem "na obtíž"? Vybavte je elektrokolem a stane se z vás vyrovnaný cyklistický tandem, v němž si oba užijete výlet k plné spokojenosti.


Novinka: síť dobíjecích stanic v Beskydech 

Dojezd elektrokola je až 190 km na 1 nabití baterie. Ale i kdybyste se vypravili na delší výlet, nemusíte se bát, že zůstanete v půli cesty "bez šťávy". Firma Madeja sport, která je autorizovaným prodejcem elektrokol KTM, zřídila v Beskydech síť nabíjecích stanic, kde se v případě potřeby můžete zastavit.

Stanici najdete mimo jiné u dalších dvou půjčoven kol KTM v okolí - v Bílé a Ostravici, dále i na Soláni, Pustevnách či Lysé Hoře. Více o dobíjecích stanicích v Beskydech zde.


Půjčovna elektrokol

Pokud si nechcete elektrokolo hned kupovat, zkuste ho otestovat třeba díky službám půjčoven. Jednu najdete u Wellness hotelu Horal. 

K zapůjčení dispozici jsou tu kola KTM vhodná i pro jízdu v terénu - typ Macina Corss a Macina Action - 4 kola pro dospělé a 1 kolo pro děti.

Cena půjčovného:

  • 190 Kč / 1 hodina
  • 450 Kč / půl dne (4 hodiny)
  • 690 Kč / celý den

Pro neubytované hosty Resortu Valachy (hotely Lanterna, Horal a Galik) je podmínkou zapůjčení vratná kauce 10 000 Kč.

Otevírací doba: denně 9.00 - 22.00 (sezóna půjčovny elektrokol je ukončena, těšíme se na vás opět v jarních měsících)

Informace a rezervace: recepce Wellness Horal, telefon: 571 495 570 Partnerem půjčovny je společnost MADEJA sport.

Elektrokola v Beskydech očima Petra Madeji, jednatele Madeja Sport

"Když jsem před časem poprvé navštívil hotel Horal, hned mě nadchlo jeho krásné a členité okolí, které je ideální pro jízdu na elektrokole. Velmi rádi jsme se proto s Resortem Valachy dohodli, že na Horalu zřídíme společnými silami půjčovnu elektrokol KTM. Ta reprezentují prvotřídní kvalitu rakouského výrobce, který dokonale kombinuje kvalitní kolo se spolehlivým elektropohonem. Kola zvládnou bez obav i jízdu v beskydském terénu. Neváhejte si to vyzkoušet a užijte si čistou radost z jízdy bez námahy! Pokud si budete chtít tento zázrak pořídit domů, navštivte nás v MADEJA sport, kde máme pro hosty Resortu Valachy připravenu zvýhodněnou nabídku."
Petr Madeja | jednatel Madeja Sport

Cash Back!

Při zapůjčení elektrokola KTM obdržíte poukaz na slevu 5.000 Kč při koupi nového elektrokola v prodejnách MADEJA sport. Pokud s sebou přinesete i ústřižek o zaplacení půjčovného, bude vám tato částka rovněž odečtena z ceny kola.


 Naši partneři

                    


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Naše Zásady ochrany osobních údajů.