Resort Valachy: SPA hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razulav provozu
Horalv provozu
Galikmimo provoz
Snowtubingmimo provoz

 Aktuální informace o trasách pro běžky zde.

Aktuální informace

V pondělí a úterý lyžujeme se slevou 20%. Využijte akci Lyžuj a plav - k vybraným skipasům hodinový vstup zdarma do termálních bazénů ve všední dny.

 

Podmínky pro běžky vynikající - upraveno cca 40 km stop. Náš tip: Zimní dovolená v Beskydech - pobyty na 3 až 7 nocí se skipasem a termálními bazény v hotelech Lanterna a Horal.


Snowtubing

To musíte zažít! Adrenalinová a především zábavná jízda v gumovém člunu sněžným korytem je určena pro všechny generace.

 

 

 

 


Snowtubing je v provozu pouze v případě příznivého počasí. Aktuální informace vám rádi poskytneme na tel. 725 451 476.

Snowtubing je provozován ve speciálních kulatých gumových člunech s úchyty, které vyplňuje bezpečnostní duše. Do takového člunu jednoduše nastoupíte a necháte se pohodlně vyvézt na laně na začátek tři sta metrů dlouhé dráhy.

 

Dolů po svahu se nejezdí jen tak nazdařbůh. Čluny kloužou upraveným sněhovým korytem. Díky tomu je tato zábava poměrně bezpečná, protože se držíte v předem dané dráze. Pak už se stačí rukama pevně chytit úchytů a hurá dolů.

 

Sjíždět korytem můžete samostatně, nebo se chytáte (podobně jako třeba na řetízkovém kolotoči) s jiným jezdcem, anebo se dá vytvořit celý hrozen sněhových člunů a to se pak po dráze řítí jakýsi prapodivný útvar. Snowtubing je tak ideální zábavou pro rodiny či větší skupiny lidí.

 

CENÍKPROVOZNÍ DOBA
1 jízda - 40,- Kč9:00 - 16:00 hod
5 jízd - 150,- Kč

 

CENÍK
1 jízda50,- Kč
5 jízd150,- Kč

 

Snowtubing je závislý na přírodních podmínkách podmínkách. V případě nepříznivých podmínek (vysoké teploty, déšť, sněžení apod.) může být snowtubing mimo provoz.

Snowtubing je v provozu pouze v případě příznivého počasí. Aktuální informace vám rádi poskytneme na tel. 725 451 476.


Přehled akcí

Zobrazit všechny akce

Naši partneři

                                 

                       


Ski areál Razula - partner projektu "Rozvoj infrastruktury pro vytvoření společné nabídky služeb v CR na území Valašska - Horního Vsacka“, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.