Resort Valachy: Hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Počasí a webkamery

Teplota: 4°C
Občasný déšť
Občasný déšť

Sjezdovky

Razula

v provozu

Horalv provozu
Galikmimo provoz
Snowtubingmimo provoz

Přehled dalších aktivit Resortu Valachy zde.

Aktuální informace

Podmínky na lyžování stále dobré, platí mimosezónní ceny! Otevřeno je každý den do 17:30, od 18. 3. je upravena otevírací doba. V pondělí a úterý lyžujeme s 20% slevou. Parkování u sjezdovky Razula pro lyžaře bezplatné (parkovné odečteme na pokladně z ceny skipasu).

Nenechejte si ujít: Lyžuj a plav - k celodennímu skipasu hodina v termálních bazénech, Zimní dovolená v Beskydech s ubytováním dětí zdarma a Velikonoce v Resortu Valachy.

 

 

 


Přerušení dodávky elektřiny – Wellness Horal uzavřeno

Datum konání:19. 10. 2017 7:00
Místo:Wellness hotel Horal

Vážení hosté,


ve čtvrtek 19. 10. dojde na základě oznámení ČEZ od 7 do 16:30 hodin k plánovanému přerušení dodávky elektrické energie ve Velkých Karlovicích.


Z tohoto důvodu bude uzavřeno relaxační centrum Wellness Horal. Opětovné otevření předpokládáme 19. 10. nejdříve v 19 hodin s tím, že teplota termálních bazénů ještě v tuto chvíli nebude dosahovat standardních hodnot. Saunový svět s nabídkou masáží a fitness centrum budou od 19 hodin k dispozici v obvyklém režimu.


Po doby uzavření Wellness Horal je možné využít služby relaxačního centra L-Spa ve Spa hotelu Lanterna. Provoz restaurací a ubytovacích prostor ve Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal bude po dobu odstávky zajištěn z náhradního zdroje.


Hotel Galik včetně restaurace bude také v provozu, uzavřeno bude pouze Bistro Razula.


Děkujeme za pochopení.

Zpět na seznam akcí

Přehled akcí

Zobrazit všechny akce

Naši partneři