Resort Valachy: SPA hotel LANTERNAHotel HORALHotel GALIKSKI areál RazulaGolfové hřiště HoralWellness Horal

Jít na rozcestník Valachy.cz
Ski areál Razula [logo]Sjezdovky

Razulamimo provoz
Horalmimo provoz
Galikmimo provoz
Snowtubingmimo provoz

 

Aktuální informace

Ski areál Razula žije i v létě! :-) Přijďte si užít nejrůznější aktivity i relaxaci do Resortu Valachy. Nabídka všech možností ZDE.

Na úpatí sjezdovky Razula najdete v letních měsících dětský zábavní park Razulák a Gril srub Razula s nabídkou kurzů pečení frgálů.

Na sjezdovce Horal si můžete zahrát golf.

Náš tip: zvýhodněný pobyt Letní dovolená v Beskydech ve všech třech hotelech resortu.


1. 10.Saunová noc ve Wellness Horal

Relaxace v termálních bazénech a saunovém světě při svíčkách.


Zatímco obvykle je Wellness Horal otevřeno do 22 hodin, při Saunové noci můžete zůstat až do půlnoci a užít si koupání v termálních bazénech i saunování v saunovém světě v romantické atmosféře za svitu svíček.


Saunové rituály se při Saunové noci konají v Sauně Dome každou hodinu. V parní lázni vám navíc nabízíme zdarma nejrůznější tělové peelingy.


Saunová noc začíná v 19 hodin. Poslední saunový rituál se koná ve 23 hodin.


Další informace na: http://www.wellnesshoral.cz/aktuality/dalsi-saunova-noc/

1. 10.Animační programy

Ubytovaným hostům hotelů Lanterna a Horal nabízíme ZDARMA animační programy pro děti.
Dětské animace jsou skupinovou aktivitou, neslouží jako individuální hlídání dětí. Konají se v herně hotelu Horal vedle recepce.


Nabízíme vám také individuální hlídání dětí – vhodné například pro menší děti.
Službu je možné využít denně od 9 do 22 hodin po předchozí rezervace v recepce hotelu (den předem).
Hlídací tety s vašimi ratolestmi dle vašeho přání vyjdou na procházku po okolí nebo třeba pohlídají dítko spící na hotelu.
Cena: 390 Kč / 1 hodina (1 - 3 děti) * 690 Kč / 2 hodiny * 990 Kč / 3 hodiny * 1 290 Kč / 4 hodiny

1. 10.Karlovský gastrofestival

Svátek všech labužníků a milovníků (nejen) valašské kuchyně: to je Karlovský gastrofestival, jedinečná gastronomická událost ve Velkých Karlovicích.


Zveme vás na 8. ročník této unikátní gastro akce, kterou v roce 2015 během tří dnů navštívilo rekordních 39 000 hostů.

Zažijte atmosféru ochutnávek těch nejlepších specialit místních kuchařů, mezinárodního farmářského trhu, galavečeří s mistry kuchaři, kuchařských show, soutěže o nejlepší frgál a klobásu a dalších doprovodných programů.


Vstup na Karlovský gastrofestival je ZDARMA. Užijte si společně s námi 3,5 kilometrů chutí a vůní ve Velkých Karlovicích.


Více informací na: www.karlovskygastrofestival.cz


2. 10.Soutěž o nejlepší Valašský frgál

"Valašská pizza“ – i tak se někdy s nadsázkou říká frgálu, typickému valašskému koláči, jehož výroba se na Valašsku v rodinách dědí již po staletí. Soutěž o nejlepší frgál patří právem k nejoblíbenějším doprovodným akcím Karlovského gastrofestivalu. Pravidelně se konala ještě před vznikem Karlovského gastrofestivalu, jehož se později stala součástí. Letošní ročník je již 14. v pořadí.


Více informací na: http://karlovskygastrofestival.cz/program/soutez-frgalu


8. 10.VALACHY DĚTEM - Podzimní kouzlení se stezkou odvahy

Prožijte rodinné odpoledne plné zábavy a tvoření. V sobotu 8. října se v dětském parku Razulák uskuteční další akce ze série Valachy dětem – Podzimní kouzlení se stezkou odvahy.


Pro malé i velké bude od 15 hodin připraven v areálu parku Razulák a uvnitř zdejšího Gril srubu Razula pestrý program. Budete se tak moci zapojit do soutěžního tvoření strašidýlek z dýní, šišek, listů, žaludů a dalších přírodních materiálů, které bude v 17 hodin zakončeno výstavou výrobků s vyhodnocením a odměněním nejhezčího strašidýlka.


Více informací na: http://www.valachy.cz/aktuality/podzimni-kouzleni-se-stezkou-odvahy-v-detskem-zabavnim-parku-razulak.aspx

13. 10.Běžecká škola Miloše Škorpila - zážitkový pobyt

Kemp pro začínající i pokročilé běžce pod vedením největšího propagátora běhání.


 Miloš Škorpil je bez nadsázky ikonou běžeckého sportu u nás. Tento známý ultramaratonec, propagátor a trenér běhu míří opět se svou Běžeckou školou na Valašsko, do Resortu Valachy.


Čtyřdenní pobyt s profesionální běžeckou přípravou je určen jak začátečníkům, kteří se chtějí při svých prvních běžeckých krůčcích vyvarovat základních chyb, tak pokročilým, jimž soustředění pomůže rozšířit běžecké obzory a zapracovat na rozvoji vytrvalosti i při tvorbě tréninkových plánů a optimalizaci běžecké techniky.


Termín 13. - 16. 10. je vyprodán. Běžecké školy se můžete zúčastnit také v příštím roce a to v jarním (20. - 23. 4.) nebo podzimním (12. - 15. 4.) termínu.


Více informací na: http://www.valachy.cz/aktuality/bezecka-skola-milose-skorpila-v-resortu-valachy-1.aspx

14. 10.Wellness víkend pro všechny aneb "Valašský víceboj"

Oblíbený Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj je opět tady! Prožijte prodloužený víkend ve Wellness hotelu Horal plný cvičení, relaxace a zábavy v podzimní přírodě Beskyd!


Těšte se na  DANCE BODYSTYLING, CROSSFIT, SPINING, PILATES JOGA, PILOXING, DEEP WORK A ZUMBU s instruktory Renátou Krčilovou, Martinou Dejlovou, Janou Šnajdrovou, Gábinou Jeckelovou a dalšími.


K tomu tradičně neomezený vstup do relaxačního centra Wellness Horal, kde si můžete dopřát koupání i saunování od brzkého rána až do 23 hodin. Těšit se můžete také na relaxační masáž či body diagnostiku.

Více informací na: http://www.horal-hotel.cz/zvyhodnene-pobyty/zp_1382/wellness-vikend-pro-vsechny-aneb-valassky-viceboj.aspx

15. 10.Chalupář s tradicí

Golfový turnaj pro veřejnost.


Více informací zde.

22. 10.BĚHEJ VALACHY

5. a zároveň závěrečný díl seriálu VALACHY TOUR - závod v terénním běhu.

  • BĚHEJ VALACHY 2016 - TRAŤ "A" (Trať A - BĚHEJ VALACHY - 12 km a 350 m. převýšení (závod v trail-runningu po valašských kotárech))
  • BĚHEJ VALACHY 2016 - TRAŤ "B" (Trať B - BĚHEJ VALACHY - 6,5 km a 100 m. převýšení (kratší a méně náročná trasa))

Závod se pořádá také v dětských kategoriích.


Více informací na: http://valachytour.cz/


4. 11.Dny plné krásy - zážitkový pobyt

Schovejte se před shonem všedních dnů do Spa hotelu Lanterna Velké Karlovice, kde Vás čeká třídenní pobyt plný relaxace, hýčkání a péče profesionálních poradkyň v oblasti oblékání, kosmetiky a výživového poradenství. Odpočiňte si v lůně krásné přírody Beskyd, potěšte své unavené svaly i pleť relaxačními procedurami ve vyhlášených wellness centrech a načerpejte inspiraci, sebevědomí i novou energii do dalších dnů.

5. 11.Saunová noc ve Wellness Horal

Relaxace v termálních bazénech a saunovém světě při svíčkách.

11. 11.Svatomartinské hody

Svatomartinské menu v jednotlivých hotelech Resortu Valachy.

18. 11.Akce k 17. listopadu

Dědictví Velkých Karlovic

3. 12.Saunová noc ve Wellness Horal

Relaxace v termálních bazénech a saunovém světě při svíčkách.

5. 12.Mikuláš ve Wellness Horal

Mikulášská družina s dárky pro děti, animační program.

16. 12.Kurz etikety s Ladislavem Špačkem

Zážitkový pobyt s degustačním menu v zážitkové restauraci Vyhlídka.

31. 12.Silvestrovská saunová noc ve Wellness Horal

Relaxace v termálních bazénech a saunovém světě při svíčkách.


Přehled akcí

Zobrazit všechny akce

Naši partneři

                                 

                       


Ski areál Razula - partner projektu "Rozvoj infrastruktury pro vytvoření společné nabídky služeb v CR na území Valašska - Horního Vsacka“, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.